تزریق بوتاکس و ژل

چرا نیمه دوم بهمن برای انجام کارهای زیبایی قبل از نوروز مناسب است ؟

بوتاکس بهمن

چرا تزریق بوتاکس در نیمه دوم بهمن بهتر  است ؟

اغلب بانوان برای آماده سازی  امور زیبایی قبل از نوروز هر سال اغلب در ماههای بهمن و اسفند شروع به برنامه ریزی درمانی میکنند . اما نکته مهم اینجاست که متناسب با هر روش درمانی نیازمند زمان لازم برای نتیجه گیری مناسب و رفع علائم ناشی از انجام امور درمانی هستیم .

متاسفانه در کشور ما با توجه به ورود بعضی از انواع بوتاکس های سریع الاثر که اغلب دارای مجوز هم نیستند خیلی از افراد ترجیح میدهند که در هفته های آخر اسفند ماه تزریق بوتاکس را انجام داده تا در اوایل نوروز از فواید آن بهره مند شوند .

نکته مهم اینجاست که این مدل از بوتاکس ها متناسب با درجه کیفیت شان سریع اثر کرده و طی دو الی سه ماه از بین میرود . به قول معروف به نام بوتاکس های شب عید مشهور هستند یعنی در ایام فشرده نزدیک نوروز که خیلی از مراکز به ترافیک بالایی در انجام کارهای زیبایی برخورد کرده اند ، بعضی از وارد کنندگان که دارای مقادیری از بوتاکس های خراب و غیر موثر هستند بصورت ترکیبی و لا به لا ی بوتاکس های خوبشان آنها را به مراکز درمانی میفروشند .

مثلا به ازای هر ۱۰ عدد بوتاکس دو یا سه عدد بوتاکس با کیفیت کم یا حتی خراب هم به مراکز میدهند ، از آنجایی که هیچ کدام از پزشکان توانایی تشخیص بوتاکس سالم از خراب را ندارند متاسفانه برای تمام بیماران به امید تزریق بوتاکس خوب ، منتظر دریافت نتیجه خوب و عالی هستنند اما وقتی نوروز فرا میرسد و این کیفیت پایین بوتاکس و عدم نتیجه گیری و یا حتی مشکلات ایجاد شده بعد از آن برای مشتریان و پزشکان درد سر ساز میشود . دیگر از دست کسی کاری بر نمی آید .

خروج از نسخه موبایل